Apie mus

Įmonė „Vartonas“ įsikūrė 1994 metais ir šiuo metu veiklą vykdo net tik Lietuvoje, bet ir sėkmingai žengia į Baltijos, Skandinavijos, Rusijos šalių rinkas. UAB ,,Vartonas“ specializuojasi individualių, buitinių ir pramoninių garažo bei kiemo vartų gamyboje, montuoja kelio užtvarus, krovimo sistemas, įvairias vartų atidarymo konstrukcijas ir jų valdymo automatiką. Sukaupta didelė patirtis, suteikia galimybių gaminti individualius dizainus ir lanksčiai reaguoti į kliento poreikius, užtikrinti platų klientų ratą ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimą tiek individualiuose projektuose, tiek pramonėje.
Įmonė griežtai laikosi Europos durų ir vartų federacijos nustatytų saugumo reikalavimų. Mūsų gaminami vartai atitinka tiek privačių klientų, tiek įmonių poreikius, yra praktiški, ilgaamžiai, saugūs ir ekonomiški. Bendradarbiavimas su žinomais automatikos gamintojais CAME, SOMMER, LIFE HOME INTEGRATION, CARDIN ir LOADING SYSTEMS *garantuoja mūsų siūlomų produktų kokybę.
Taip pat atliekame garažo, kiemo vartų, kelio užtvarų garantinį aptarnavimą, atvykstame į vietą pagal iškvietimus. Gerų rezultatų siekiame kartu su profesionalia darbuotojų komanda, nuolatos plėsdami ir atnaujindami prekių asortimentą bei teikdami vis daugiau įvairių kokybiškų paslaugų.

Mumis pasitiki

Mes atstovaujame