Atveriami kiemo vartai / Varstomi kiemo vartai

Visapusiškai Pritaikomi Atveriami Vartai Jūsų Kiemui

Pasirinkdami atveriamus kiemo vartus, jūs turite galimybę išreikšti savo asmeninį stilių ir poreikius. Šios vartų rūšys yra labai pritaikomos ir tik bet kokiam objektui, galima pasirinkti iš kelių variantų:

Atvėrimas į Kiemo Pusę: Šie vartai atsiveria link jūsų kiemo teritorijos, suteikdami jums patogumo jausmą.

Atvėrimas į Gatvės Pusę: Toks variantas gali būti tinkamas, jei norite nenorite prarasti erdvės kieme atsivėrus vartams ir yra galimybė atidaryti netrukdomai vartams į gatvę.

Skaidrūs Vartai: Galite pasirinkti vartus su stiklo arba skaidraus plastiko elementais, kurie pridės šviesos jūsų kiemui.

Be to, svarbu žinoti, kad mes galime pagaminti atveriamus vartus pagal jūsų individualius matmenis ir dizaino poreikius. Standartiškai vartų profilio rėmas gaminamas iki 5 metrų pločio (kiekviena varčia po 2,5 metrų) ir 1,6 metrų aukščio. Profilis gali būti dažytas arba cinkuotas, kad atitiktų jūsų stiliaus ir praktiškumo reikalavimus.

Atveriamų vartų atidarymo kampai gali būti labai plačiuose intervaluose – nuo 90° iki net 360°, priklausomai nuo to, koks jums patogus atidarymo kampas. Be to, atveriami vartai gali būti automatizuoti, leidžiantys patogiai valdyti vartus.

Automatizuotos vartų pavaros leidžia valdyti vartus per atstumą, ir galima bet kuriuo momentu sustabdyti vartus norint įleisti žmones ar transportą. Be to, galima valdyti vartus nuotolinio valdymo pulteliu, mobiliąja programėle ar net namuose įrengtais valdymo pultais.

Leiskite mums padėti jums pasirinkti idealius atveriamus kiemo vartus, kurie ne tik atitiks jūsų poreikius, bet ir pridės elegancijos ir funkcionalumo jūsų kiemui. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų pasiūlymus ir rinktumėtės geriausią sprendimą.

UAB „Vartonas“ – jūsų patikimas partneris kiemo vartams.